SLUŽBY

VACUSLIM 48

Profesionální ošetření pro zeštíhlení a tvarování těla. Ošetření VACUSLIM 48 stimuluje lymfatický systém i přirozené detoxikační procesy, což vede k odvádění přebytečných tekutin z těla. Ošetřením se snižují viditelné známky celulitidy a dochází ke zpevnění a zeštíhlení postavy. Výsledky jsou viditelné a měřitelné ihned po 1 ošetření. Během ošetření probíhá 7 účinků- zeštíhlující, tvarující, zpevňující a detoxikační účinek, efekt odvodnění, anti-celulitidní efekt, carboxy efekt.

Délka aplikace 90 minut/celé tělo.

ANTI AGE OŠETŘENÍ PLETI

Anti-age ošetření celého obličeje. Přístrojové čištění pleti pomocí micro silver technologi Zeitgard I. Přístrojová redukce vrásek anti age systémem Zeitgard II. Neinvazivní a bezbolestná redukce vrásek díky termicko horko-studené metodice. Ošetření pleti řadou sér a krémových gelů dle typu pleti. Výsledkem ošetření je redukce mimických vrásek, zlepšení elesticity pleti a zpevnění pleti.

Délka ošetření je 90 minut.

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI S OVOCNÝMI ENZYMY

Intenzivní ošetření pro hloubkovou exfoliaci a projasnění. Profesionální ošetření pro jemný peeling pomocí enzymů, dlouhotrvající hydratací a ochranou pleti. Ošetření zlepšuje pružnost pleti což vede k redukci jemných vrásek a zároveň se oddaluje stárnutí pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Výsledkem ošetření je projasnění, dlouhotrvající hydratace až 72 hod, hloubková exfoliace, sjednocení a vyživení pleti.

Délka ošetření je 90 minut.

REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ S LIFTINGOVÝM ÚČINKEM

Speciální ošetření pro dehydrovanou pleť s jemnými vrásky. Penetrací 10% biologicky čistých aktivních látek a liposomální masky dochází ke zpomalení stárnutí pleti, hloubkové hydrataci a celkové regeneraci pleti. Aplikace alginátové masky s obsahem mořské řasy SPIRULINA pro intenzivní projasnění, revitalizaci a hydrataci. Po ošetření bude pleť intenzivně projasněná, hloubkově hydratovaná, vyživená a dochází k redukci jemných vrásek.

Délka ošetření je 90 minut.

ARGILINE OŠETŘENÍ PLETI S BOTOXOVÝM ÚČINKEM

Liftingové neinvazivní ošetření pleti s aktivní látkou ARGIRELINE pro vypnutí pleti a redukci vrásek. Ošetření zahrnuje aplikaci aktivní ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek a aktivní krémové masky s mikrokapslemi zpracovanými nanotechnologií. Výsledkem ošetření je intenzivní liftingový účinek, redukce vrásek, hydratační účinek, anti aging, zpomalení stárnutí pleti a podpora tvorby kolagenu a elastinu.

Délka ošetření je 90 minut.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Je jemná hmatová technika, která ovlivňuje funkci lymfatického systému. Podporuje tok lymfy, čímž dochází k odstraňování škodlivin a současně dochází k regeneraci organismu a zvýšení imunity. Manuální lymfodrenáž má relaxační, detoxikační, regenerační a kosmetický účinek. Je vhodná proti vzniku křečových žil, pomáhá v boji s celulitidou, posiluje obranyschopnost, dovede zmírnit otoky a odvádí z těla přebytečnou vodu.

DEPILACE STARPIL

Nabízíme Vám šetrné odstranění chloupků na různých partiích těla za pomoci teplých vosků. Používáme španělskou kosmetikou STARPIL. Nové chloupky dorůstají za 3-4 týdny. Rostou pomaleji a nejsou tak silné. Výsledkem ošetření je hebká kůže bez chloupků.

MADEROTERAPIE PLETI

Liftingová relaxační masáž speciálními dřevěnými válečky. Výsledkem ošetření je vyhlazení jemných a mimických vrásek, liftingový efekt. Ošetření trvá 45 minut.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Stačí odeslat žádost e-mailem obdržíte poukaz-uložit-vytisknout

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.